Oficiálne vyjadrenie k zmene miesta festivalu

Milí priatelia,

mnohí z Vás už isto postrehli že sa pre 5. ročník mení miesto konania festivalu. Z areálu vodných športov na Zelenej vode sme sa rozhodli presťahovať do krásneho areálu, rybníkov pri Opatovciach. O to že by sme Vás ukrátili o vodný priestor na kúpanie a príjemný tieň stromov sa teda báť nemusíte.

Tento areal je výhodne situovaný – super prístup z diaľnice D1. V prípade že ste sa rozhodnete doraziť inak ako autom, nezúfajte, z autobusovej stanice Trenčín bude premávať kyvadlová doprava.

Určite sa pýtate, prečo sme sa pre tento krok rozhodli. Každoročne sme sa stretali s nepriaznivými reakciami od Vás- fanúšikov. Nešlo však o hudbu, prípadne atmosféru alebo výzdobu festivalu. To čo Vám najviac prekážalo, bola hracia doba a neveľký výber jedál pre vaše mlsné jazyky.

Na Zelenej vode sme mali viacero obmedzení. Prvým bolo jasné nariadenie od mesta – hudba nemôže hrať dlhšie ako do 3 ráno. Minulý rok sme to zachránili tým že sa Dj-ské sety dohrali v uzavretej sále. To však nebolo ono, všetci dobre vieme že až východ slnka dodá ranajšej dupanici ten správny feeling. Ďalším obmedzením boli pre nás zmluvné podmienky s majtelom areálu. Nemohli sme mať žiaden vplyv na výber gastro stánkov, stávalo sa teda že ľudia si okrem cigánskej a podpecníku na Galote moc nenavyberali – nepochutnali.

Toto všetko sa tento ročník zmení. Na Galote 2017 sa Vám nestane že by Vás niekto vyhadzoval o 3 ráno z areálu. Hráme totiž do 5:30 – 6:00 priatelia!!! Veríme teda že sa vytancujete a budete naozaj spokojní.

Vaše chute tento rok jednoznačne vykryjeme do čo najvyššej miery. Máme pre Vás nachystané rôznorodé stánky s pokrmami pre mäsožravcov, vegetariánov aj vegánov. Nebudú chýbať najlepšie hot-dogy, burgre, vegánske a vegetariánske špeciality ale aj sladké šmakocinky, ako napríklad výborné wafle.

Veríme, že sme týmto krokom ulahodili vaším požiadavkám a prídete spoločne s nami pokrstiť nový priestor, na našom prvom malom jubileu. #Galota2017

Powered by Khore by Showthemes