Hoverboard dráha AGEM

Hoverboard draha AGEM Computers FB

Sme skutočne radi, že môžeme oznámiť zaujímavú spoluprácu pre piaty ročník festivalu. Spoločnosť AGEM Computers v novom areáli vytvorí dráhu pre jazdu na hoverboarde. K dispozícií budú až 3 hoverboardy a aj súťaž o hodnotné ceny.

AGEM Computers patrí medzi popredných distribútorov výpočtovej techniky na Slovensku. Od roku 1991 dodáva komponenty svetových výrobcov výpočtovej techniky. Z logistického centra v Bratislave, ktoré sa v októbri 2001 rozrástlo o 1300 m2 a v novembri 2005 o ďalšiu veľkokapacitnú budovu zásobuje zákazníkov na Slovensku, v Čechách, Poľsku, Rakúsku a Chorvátsku.

O rýchlu distribúciu a kvalitný servis sa stará tím 40 kvalifikovaných pracovníkov. Vyše 900 stálym zákazníkom poskytuje technický support k produktom, ktoré ponúka. Ten, kto si nájde cestu do AGEMu, si tu jednoducho zariadi celú kanceláriu alebo domácnosť. V príjemnom prostredí vychádza obsluha zákazníkovi v ústrety a rešpektuje jeho požiadavky a požiadavky trhu.

Súťaž na hoverboarde

Počas piatku a soboty sa môžu návštevníci festivalu zapojiť do sútaže v jazde na hoverboarde. Ten kto zvládne prejsť celú dráhu v najlepšom čase a bez toho aby sa dotkol nohou zeme vyhrá X-BOX, ktorý do súťaže venuje spoločnosť AGEM. Viac informácií sa dozviete priamo na Galote.

Naviac sme spolu s Agemom pripravili súťaž o 2 lístky na náš festival. Do tejto súťaže sa môžete zapojiť TU.

My sa už Galoty nevieme dočkať a určite sa vidíme na dráhe!

Galota 2016 Aftermovie

Powered by Khore by Showthemes