Úplný Konec SK

Úplný Konec

Tomáš Jedno, Kúduš Pánpolák a Pejro Káresky – Zlatá koruna slovenského undergroundu, Úplný Konec, sa tento rok opäť predstavia na Galote.

Chalani bez zlatých platní, no napriek tomu s množstvom rýmov, ktoré lyricky presahujú väčšinu tuzemských rapových počinov. Suchý pes alebo Tomáš Jedno nám to dokazuje už od čias kedy ešte spoločne s Momom pôsobil v zoskupení XIV. Skladba Neprebudení je bezpochyby popri Štát ťa núti označovaná ako hymna slovenského rapu a špeciálne Šulova sloha by sa podľa nás mala vyučovať na základných školách popri Hviezdoslavovi či Štúrovi!

Po troch rokoch od vydania Na Začiatok EP (2013) , z ktorého pochádzajú mocné veci ako Kde veľké krysy žerú malých ľudí, Deti Lží či Poďte do mňa, nám chalani koncom roka 2016 naservírovali album WOW. Na featoch sa objavili Majself, Miky Mora, Kali či Plexo. Album je nabitý boombapovými ale aj trapovými vecami.
Týto Bratislavčania nám ako umelci, aj ako ľudia sadli na toľko, že sa z nich popri Wonderovi a Patálii pomaly ale isto stávajú stálice nášho/vášho festivalu.

Ak ste doposiaľ nemali možnosť vidieť túto trojicu naživo, určite ju neváhajte skontrolovať v sobotu večer, kedy rozbalia svoju novú show!

Powered by Khore by Showthemes