Strapo SK

Strapo

Tomuto pánovi sa nenadarmo hovorí aj kráľ Slovenského freestylu. Už ako 18 ročný sa mohol pýšiť hneď dvoma titulmi majstra freestylu, z najväčšej slovenskej battlovej súťaže Art Attack Freestyle Battle (2006-2007). Ešte v roku 2007 vydal svoje debutové EP – MC, ktorý vedel priveľa, na ktorom sa objavil napríklad aj Ektor, o ktorom v tej dobe na Slovensku vedel asi len málokto.

Rok na to, Jano vydáva mixtape v spolupráci s jeho dvorným djom – DJ Spinhandz. 50:50 bol rozhodne krok dopredu a stretol sa viacmenej len s pozitívnymi ohlasmi. Na mikrofóne sa objavili hostia ako Moja Reč, Idea či Tafrob.

Prešli 4 roky a vyzretý Strapo prináša v spolupráci s Emeresom album s názvom 23, ktorý snáď mohol len vystreliť. Treky ako Nasilu flegma, Starý pes, Daj peňáz či Loading netreba dvakrát predstavovať. Radia, klipy, množstvo koncertov a spoluprác s najznámejšími menami na scéne.

Koncom roka 2015 Strapo zatvára ústa všetkým tým, čo o ňom pochybovali. Aj ten najväčší hater musí priznať že album Versus je jednoducho strop toho, čo nám naša scéna ponuka. Rôznorodý album s neotrepanými témami, hosťami ako Dame, Danost, Separ či Marian Čekovský, vás bude baviť od začiatku až dokonca.

Na Strapovi je krásne vidieť prirodzený vývoj. Od mladého freestylera s drzými ústami, až po vyspelého rapera s nadhľadom, antisystémovými textami, vlastným názorom, dokonalou technikou, svojským humorom a skvelými shows.

Na Galote 2017 Strapo predvedie svoju show a ty musíš byť pritom!

Powered by Khore by Showthemes