Serial Killaz UK

Serial Killaz

Producentské duo Serial Killaz sa dostáva do pozornosti fanúšikom začiatkom roku 2005, kedy začínajú spolupracovať vtedy už známym Congom Nattym a veľmi rýchlo sa zaraďujú medzi popredné mená junglovej komunity.

Zo začiatku svojej kariéry sa venovali najmä remixovaniu skladieb, ktoré pochádzali najmä od reggae interpretov a to ovplyvnilo aj ich vývoj na anglickej junglovo – drum & bassovej scéne.

V roku 2008 vychádza ich prvý vinyl, na ktorom sa nachádzali dnes už dve legendárne hymny Killa Klash Ghetto Youth. Postupom času začínajú spolupracovať s interpretmi ako Top Cat, Ragga Twins, General Levy alebo Tenor Fly. Na duplatoch sa objavujú kolegovia z brandže ako Benny Page, Congo Natty alebo Ed Solo.

Postupne vychádzajú projekty ako Mash you Down, You Never Know alebo Traffic Blocking. V roku 2011 spojili sily opäť s otcom raggajunglu Congom Nattym a vychádza dvojsinglové ep Promised Land. Veľký úspech zožal aj posledný mega mix Welcome to the Jungle 3 , ktorý obsahuje cez 50 trackov a nájdeme nanich fičuringy od mien ako Sizzla, General Levy a exkluzívne remixy od Benyho Page, Deekline alebo Turna.

Počas svojej hudobnej kariéry sa predstavili na popredných európskych festivaloch ako je Outlook, Boomtown, Glastonbury ale taktiež hrali koncertné turné po Kanade, Španielsku, Nemecku, Francúzsku a na Slovensku ste ich mohli vidieť začiatkom roku 2016 na nitrianskom basemente, kde to bola naozaj nefalšovaná junglová akcia akú si v našich končinách na klubové pomery dlho nepamätáme.

V súčastnosti k aktivitám Serial Killaz patrí aj ich vlastný label a rozvoj junglovo-soundsystemovej komunity . Na vydavateľstve sa nachádzajú najmä mladé producentské esá ako napríklad Upgrade, Turno, Voltage ale taktiež ostrieľaný matador General Levy.

Príďte zažiť nefalšovanú junglovú noc a možno sa počas setu objaví na pódiu aj Demolition Man.

Powered by Khore by Showthemes