Sara Lugo PT/FR/DE

Sara Lugo

Dámy a páni predstavujeme Vám headlinerku piateho ročníku Galoty: šarmantná Sara Lugo príde ukázať svoje portorikánske korene doplnené o francúzsky temperament.

Hudobná kariéra tejto šarmantnej slečny s veľkým úsmevom začala v roku 2003, kedy ako 15 ročná začala spolupracovať zo svojim terajším producentom Umbertom Echom. Sara sa precízne venovala prehlbovaniu svojho štýlu, v ktorom nájdeme okrem reggae prvky soulu a jazzu.
Ešte pred prvým štúdiovým albumom sa stala veľmi populárnou na Mníchovskej reggae scéne a pre mená ako Jahcoustix, Jamaran a ďalších už bola veľmi známa čo jej zabezpečilo aj množstvo koncertov.

V roku 2011 vychádza prvý štúdiový album What About Love, na ktorom sa podieľala aj produkčne. Následne prišli koncerty po Európe, tour v Južnej Amerike a USA.
Stále viac rastúca hviezda európskej ale aj svetovej reggae scény sa dostala prvýkrát viac do pozornosti svetovému publiku v roku 2012, kedy na známom Reggaeville Riddime nahrala singel „High and Windy“, na ktorom sa predstavil Kabaka Pyramid.

Predzvesťou k druhému albumu, bol singel Really Like You, na ktorom hosťoval sám Protoje. Začiatkom roku 2014 vychádza teda druhá štúdiovka, ktorá obsahuje 11 trackov a nachádzajú sa na ňom hity ako Play With Fire alebo I wish. Po tomto počine Sara získa množstvo fanúšikov po celom svete a môžeme ju radiť medzi špičku európskeho reggae.
Na poslednom albume, ktorý nesie názov Sara Lugo & Friends nájdeme na každom tracku niekoho z popredných reggae interpretov z rôznych kútov sveta. Album obsahuje 12 trackov a na feate sa predstavili mená ako Jah9, Skarra Mucci, Kabaka Pyramid, Naptali, Cali P alebo Ras Muhammed.

Príďte zažiť neopakovateľný koncert počas piatkovej noci!

Powered by Khore by Showthemes