Riddim Colony HU

Riddim Colony

Zo susedného Maďarska sa príde predstaviť populárna reggae kapela Riddim Colony, ktorá pôsobí na scéne už viac ako 10 rokov. Energiou sršiaci frontman Gregory G Ras sa obklopil skvelými hudobníkmi a vokalistkami CeeCee a Krissy a spoločne tvoria na európske pomery veľmi kvalitnú reggae zostavu.

Kapela počas svojho fungovania prešla rôznymi štýlmi od roots až po novodobý sound a na svojom konte má 4 štúdiové album. Prvý album z roku 2008 nesie názov Message Of I&I. Už v roku 2009 sa kapela predstavila na jednom z najpopulárnejšich reggae festivalov Rototom Sunsplash v Španielsku. o necelé 2 roky neskôr prichádza ďalší projekt pod názvom More Love To Share, ktorý zožal v Maďarsku veľký úspech.

V poradí tretí album s názvom Rise & Shine vydali koncom roka 2013 a môžeme na ňom nájsť spolupráce napríklad s Dub FX-om alebo Ramonom Judahom.

Najnovší počin Lion´s Way spatril svetlo sveta na jar 2015, obsahuje 12 plnohodnotných trackov. Na albume nájdeme dve veľmi kvalitné spolupráce, ktoré G Ras doniesol z Jamajky, hosťami sú Micah Shemaih a Derajah. O ďalší feat sa postaral priekopník londýnskej scény Blackout Ja.

Powered by Khore by Showthemes