RH+ SK

RH+

RH+ sa venoval hudobnej produkcii od cca 16 rokov, vtedy ešte pod iným pseudonymom, kedy jeho hlavnou inšpiráciou bol hiphop, ktorý chcel tiež tvoriť. Jeho náhľad na elektronickú hudbu však zmenili playere, ktoré na priváte nechal jeho dobrý kamarát. Zvedavosť na seba nenechala dlho čakať, a v roku 2013 v poslednom ročníku na strednej Richard po poobediach špekuluje nad tým, čo všetko je možné za mixom dokázať. Uvedomuje si, že spoznal pocit, ktorý bol preňho doteraz neznámy a DJing sa stáva hlavnou náplňou jeho voľného času.

Ako sebarealizáciu volí účasť v contestoch a dostáva sa tak na podujatia ako Savage Tales Open Air XXL či Trident festival. V roku 2015 spája sily so Street Madness crew a doručuje šlágre na pravidelných dnb nociach v Novom Meste nad Váhom s názvom Neuro Vision. Za tento krátky čas supportoval mená ako Current Value, Emperor, Prolix, Counterstrike, Hypoxia, Disprove, Malux, Hybris a mnohé iné. Dáva dôraz na rýchle a precízne mixy neurofunku, no momentálne mu tiež lahodí deepovejší zvuk.

Aktuálnu inšpiráciu bere od ľudí ako NickBee, Lockjaw, Arkaik, Phentix, Allied, Nu4m, Dauntless, Disprove, Kije, Dub Head, Signal a mnoho iných.

Powered by Khore by Showthemes