Ras Demo aka DEMOLITION MAN GB

Ras Demo aka DEMOLITION MAN

Na Galotu tento rok prichádza skvelý spevák, textár a skusený producent, ktorého poznáme pod pseudonymom Ras Demo alebo Demolition Man. Svoj pseudonym vysvetľuje, že prišiel aby lyricky zničil všetko zlo.

Po návrate z Jamajky do rodnej Veľkej Británie sa začína venovať písaniu textov a začiatkom roku 1993 sa Demo vydáva na svoju prvú tour spoločne s Bounty Killer. V spolupráci s producentom Terry T vychádza v roku 1994 prvý veľký hit „Fire“, s ktorým sa dostáva Demolition Man do povedomia fanúšikov.

Tento počin mu priniesol množstvo koncertov na všetkých kontinentech po boku významných reggae umelcov. Začiatkom roku 2001 založil kapelu Dem Lott, s ktorou vydal 2 hity „Dem Lotts Ere Now“ a „Weekend Inferno“.

V roku 2006 odcestoval do Kingstonu za cieľom splniť si svoj detský sen a nahrať album na Jamajke. Vybral si legendárne King Jammy´s Studiopriamo v Kingstone, kde vzniklo 38 nahrávok. Potom nasledovalo veľa koncertov spoločne s Jackym Murdom a Chopistic Dubplate po Európe.

Vo februári 2010 Demo natočil klip na ďalší hit „Jungle Buss Me“ , ktorý sa veľmi rýchlo uchytil medzi fanúšikmi.

Na svojom konte má spolupráce s menami ako Jacky Murda, Dj Vadim, Krak in Dub, Jah Mason alebo WickeSquad. Ras Demo patrí medzi rastafariánských umelcov, ktorí hudbu zaraďujú na prvé miesto.

Môžete sa tešiť na veľmi energickú show, z ktorej budete mať zimomriavky. Na spoločné vystúpenie Demolition Mana a Krak in Dub tak skoro nezabudnete!

Powered by Khore by Showthemes