LS3KE b2b CUKER SK

LS3KE b2b CUKER

Cuker pochádza z Nitry a DJingu sa venuje približne od svojich 18-tich rokov. Prvé gramofóny kupuje v roku 2004 a začína s hraním hiphopu. Po hraní na viacerých akciách sa dostáva cez tento štýl do bližšieho kontaktu s elektronickou hudbou tvrdšieho kalibru a začína cítiť neobmedzené možnosti sebarealizácie.

V tom čase zakladá štúdio, v ktorom realizuje svoje predstavy, v roku 2011 zakladá značku BASEMENT, venuje sa hraniu po kluboch, produkcii a tiež organizovaniu obľúbenej BASEMENT DNB PARTY na ktorej vystúpili popredné mená scény ako napr. Cause4Concern, Telekinesis, Skeptical, Hybris, L Plus, Subtension, Trilo, No Money a mnohí ďalší. Aktuálne spolu s crew pracujú na prvom ročníku BASEMENT FESTu. Medzi jeho obľúbených interpretov patria Pendulum, Noisia, Camo & Krooked, Foreign Beggars, Optiv & BTK, Audio, Prolix, Ed Rush & Optical Black Sun Empire, Bad Company UK, Chase & Status a mnoho ďalších…

Lukáš vystupuje ako DJ a reprezentant BASEMENT crew pod menom LS3KE. V roku 2003 sa jeho život zmenil, ako sám tvrdí, a našiel si lásku na prvé počutie, ktorou je drum and bass music. Tento žáner si zamiloval natoľko, že sa rozhodol postaviť na druhú stranu DJ pultu a od roku 2008 začína svoju kariéru. V spolupráci s New Age crew, ktorej bol sám zakladateľom, organizujú akcie v Šuranoch kde sa predstavili mená ako Octane & DLR, BTK, Mindscape, Jade a mnoho ďalších.

Dnes sa LS3KE zameriava na technické hranie najmä jeho obľúbených subžánrov a to neurofunk, deep a darkstep dnb. V roku 2014 sa stal hrdým členom BASEMENT crew, pri ktorej zrode stál od prvého začiatku.

Na DJingu najviac miluje pocit, ktorý mu dávajú ľudia v podobe spätnej väzby svojou radosťou a vďačnosťou. Ľudia ho väčšinou poznajú ako vždy usmiateho a naladeného (vzrastom) veľkého maca, ktorý sa má vždy chuť rozdať do posledného kúsku, o čom svedčí aj energia, ktorá z neho vyžaruje keď sa postaví za playere.

Powered by Khore by Showthemes