InsideInfo GB

InsideInfo

Pojem InsideInfo nemôže byť pre žiadneho fanúšika aktuálneho dnb soundu neznámy. Zaujímavosťou však zostáva, že tento uznávaný umelec tvoril pod týmto pseudonymom spočiatku spolu s priateľom, no neskôr sa ich pohľady na hudbu rozišli. Paul sa rozhodol meno ponechať a už nejakú dobu servíruje produkciu, ktorá lahodí širokému publiku.

Jeho prvý release „Concentrate“ zachytil DJ Hype ešte v roku 2006 a tento track vyšiel na sub-labeli Playaz recordings Ganja-Tek.

Odvtedy sa jeho hudba pravidelne objavovala na popredných labeloch ako Critical, Horizons, Mainframe, Blu Mar Ten, Breed 12 Inches a na mnohých iných.

Po zaradení tracku „Honey Bee“ na album Worldwide 001 od dvojice Matrix & Futurebound Insideinfo debutuje práve na ich vydavateľstve Viper trackmi „Quattro“ a „Ice Beam“.

Úspešná odozva sa pretavila do kreativity a vzápätí vznikajú remix na „Anubis“ od Camo & Krooked a kolaborácia s Audiom „Vein Drain“ si nachádza miesto na Virus recordings.

No jeho najkomplexnejšia práca je už niekoľko rokov vydávaná exkluzívne na Viper recordings. S EP „Grow“ potvrdil vyzretosť svojho zvuku a na povrch prichádzajú mocné kolaborácie s menami ako Mefjus, Maztek, Prolix, The Upbeats či Smooth …

…. a samozrejme nemôžeme zabudnúť na úspešný singel Mushroom / Metamorphosis.

Paul šperkoval svoj zvuk skutočné dlhú dobu a v apríli tohto roku sa fanúšikovia konečne dočkali jeho debutového albumu s rovnomenným názvom, ktorým posunul hranice zvukového dizajnu.
Sme veľmi radi, že InsideInfo príde odprezentovať svoj zvuk na piaty ročník festivalu Galota!

Powered by Khore by Showthemes