HYPOXIA BE

HYPOXIA

Belgické duo Hypoxia sa vynorilo z hlbín Antwerp aby si podmanilo temnotou srdce Európy. Athys (Maxim) a Syntopia (William) majú na konte mnoho individuálnych úspechov, no až keď sa spojili skúsenosti týchto zvukových inžinierov rozpútala Hypoxia svoje ťaženie naprieč drum and bassovou scénou.

Ich prvý spoločný track „Space Time“ neprešiel bez povšimnutia a objavil sa na zimnej výberovbke DnB Arény „DnB Arena Winter Selection“ koncom roku 2013.

A.M.C nič nenechal na náhodu a koncom roku 2014 vychádzajú na jeho značke „Titan records“ šlágre „Discoshit“ a „Badass“.

Týmito singlami si vybojovali všeobecné uznanie a bolo len otázkou času kedy po ich talente siahne veľký hráč na scéne ako „Eatbrain“. Počas leta 2015 vychádza ich prvé plnohodnotné EP „Anova“ práve na tomto labeli.

Okrem singlov na kompiláciach vydavateľstiev Eatbrain, Bad Taste či Titan records vydávajú v roku 2016 ďalšie EP na Eatbraine s názvom „Cognition“.

V tom istom roku oblieka hlava labelu Eatbrain Jade ich track „Badass“ do nových šiat a tento remix sa objavuje na výberovke Titan records k ich piatemu výročiu.

Popri úspechoch v podobe prezentácie sa na popredných eventoch Európy ako „Tomorrowland“ alebo belgické podujatie „Rampage“, spája Hypoxia sily s agentúrou a labelom MethLab, kde vychádza ich track „Exploit“ na kompilácií „Revenant.“

Powered by Khore by Showthemes