Gleb SK

Gleb

Gleb je mladý, populárny MC z Bratislavy. Dlhšiu dobu pôsobil ako doprovodný liveset “drum’n’ bass“ MC, ale momentálne sa sústredil na novú pripravenú koncertnú show zloženú z nových skladieb. Svoje rýchle rýmy dáva do žánrov ako dnb, grime, glitch a trap.

Gleb má za sebou množstvo odohraných akcií a nahratých skladieb. Takže na mikrofóne nie je žiadny nováčik. Jeho hudobné zameranie sa popri rapovom projekte Jasná Pálka a obiehaní freestyle battlov sústredilo odjakživa na bassline, grime, či garage.

Nejedného fanúšika nabalil aj na rapovaní v drum’n’basse a po spojení síl s Komanderom vzniká počin Jaký Shit EP. Gleb nezaháľa ani chvíľu a v júni 2013 mu pod vydavateľstvom I Love Party Production vyšiel mixtape Stanica ZOO. Na poslednú skladbu z albumu s rovnomenným názvom bol tiež natočený klip. Mixtape získal pozitívne ohlasy a nasledujúci rok s ním odohral veľké množstvo koncertov.

V roku 2015 dáva Gleb dokopy EP s názvom Zloo, kde sa nachádzajú pecky ako Streetstory alebo Yaga. Svojich fanúšikov nenecháva dlho čakať bez čerstvého materiálu a aktuálne je von volume 2 mixtapu Stanica Zoo.

Tento nabrúsený jazyk a nezameniteľný zabíjácky flow si budete môcť vychutnať už tento rok na Galote!

Powered by Khore by Showthemes