Emperor GB

Emperor

Po dvoch rokoch príchádza späť na piaty ročník festivalu Galota Emperor!

Tento mladý, talentovaný producent pôvodom z Manchestru príde po druhý raz roztancovať návštevníkov Galoty. Conor bol po ročníku 2015 veľmi spokojný a nechal sa počuť, že náš festival má špecifickú priateľskú atmosféru, z ktorej bol nadšený. My sme sa preto rozhodli priniesť toto meno znovu k nám.

Tento momentálne už veľmi známy muzikant je stále upísaný exkluzívne pod značkou Critical Music, na ktorej vyšla väčšina jeho zásadných releasov. Jeho debut na tomto vydavateľstve bol singel „Monolith“, ktorý sa stretol s všeobecným úspechom.

Krátko na to v roku 2013 prichádza EP s názvom „Begin“, ktoré si vyslúžilo uznanie u popredných mien scény a všetkým bolo už vtedy jasné, že toto meno sa stane v drum and basse dôležitým pojmom.

V roku 2014 spája sily s Mefjusom a vydávajú spoločne EP „Hello World“, ktoré obsahuje ešte stále aktuálne tracky „Disrupted“ a „Void Main Void“ a po jednom remixe od nich navzájom.

Čakanie na album nám v roku 2015 skracuje EP „Into Black“ no a v apríli 2016 Emperor konečne vydáva svoj debutový album s názvom „Dispositions“, ktorý deklaruje, že Conor je určite profesionál vo svojom remesle.

Spolupráca s Mefjusom vyúsťuje do ďalšieho počinu a na svetlo sveta prichádza koncom roku 2016 EP „Hello World 2 – Sanity Check“, kde sa znovu nachádzajú ich 2 remixy a 2 nové spoločné tracky, z ktorých jeden má fantastický klip. Emperor ohlásil na jar roku 2017 nové EP a my sme presvedčení, že sa je na čo tešiť.

Powered by Khore by Showthemes