Azurit Kingdom CZ

Azurit Kingdom

Sergei Barracuda, Pastor a DJ Bussy. Ostravská crew, ktorá je v rape srdcom, telom aj dušou.

Túto dnes už kultovú značku založil Pastor (v tej dobe ešte známy ako Adyos) ešte v roku 2007. Prvý nosič však vychádza až v roku 2010, ako sólový mixtape od Sergeia B. – Pouliční Ekonomická 1. Pokračovania sa tento projekt dočkal v roku 2012, tento krát už však ako album: Pouliční Ekonomická 2 – Nechvalne proslulý. Na albume sa okrem kolegu z labelu Adyosa/Pastora predstavil napr. Ego, Delik či Smack.

V roku 2013 prichádza čas kedy vychádza album Adyos – Pastor, na ktorom si autor necháva priestor naozaj len pre seba, hosťuje mu jedine Sergei.

Prelomové veci sa začali diať v roku 2014. Chalani vydávajú mixtape AK, ktorý poslucháči, právom, často označovali ako doska roku. 23 plnohodnotných trekov, spolupráce s Rytmusom, Smackom, Marpom či Hugom Toxxom, hity ako My jsme AK, Bomby, Ráno či Anipiču… Chalani si pripravili pôdu na album pre ďalší rok. O tom, že sa im to podarilo svedčia čísla. V roku 2015 vydávajú album Bída & Bolest, ktorým si vydobili miesto na vrchole scény. Autentické texty z ulice, ktorým sa snáď ani nedá neveriť, trapové beaty a Sergeiova usilovná práca s hlasom, prinášajú popredné miesta v rebríčkoch o album roka, plné kluby a nárast fans. Spomenieme tracky ako Práce, Cizí tváre (ft. Ektor), či Devky jsou tak easy…

Koncom roka 2016 nám AK prináša dôkaz že nezaspali na vavrínoch. V ten istý deň vydávajú projekty Sergei B. – Pouliční ekonomická 2.5 – Notorický hustler a Pastor – Zpátky v bloku.

U chalanov je cítiť každým nosičom obrovský progres. Ich shows sú preslávené ako jedny z najlepších v Československu. Chcete dôkaz? Prídite sa presvedčiť v piatok v noci na Galotu!

Powered by Khore by Showthemes